You are currently viewing Zarządzanie projektem

Celem szkolenia jest omówienie zagadnień związanych  z problematyką funkcjonowania projektu jako narzędzia do pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania w tym środków unijnych. Podczas zajęć zdefiniowane zostaną podstawowe pojęcia dotyczące funkcjonowania projektów oraz modele zarządzania projektami.

Ponadto uczestnicy zdobędą kompetencje na temat tworzenia modelu biznesowego przedsiębiorstwa opartego na narzędziu jakim jest szablon modelu biznesowego „Business Model Canvas”. Narzędzie to zostało opracowane przez Pani Dr Alexandra Osterwaldera i jest skutecznie stosowane przy opracowaniu modeli biznesowych w każdym obszarze przedsiębiorczości na całym świecie bez względu na branżę, wielkość, poziom rozwoju przedsięwzięcia. Istotnym atutem jest to, że szablon modelu biznesowego można dostosować do działalności każdej firmy. Szkolenie obejmie omówienie case study projektów.

• TWOJA KARIERA W NOWYCH CZASACH
    OFERTA SZKOLEŃ GRUPOWYCH Z ROZWOJU KARIERY 2023
    Zajęcia w dniach: poniedziałek/czwartek w godz. 16:30-19:00 w dniach:
    Wiek: 16+ lat
    💻Kurs online

Wkrótce zostanie dodany nowy grafik zajęć!