You are currently viewing Wykłady otwarte

Wykład otwarty "Trudna miłość: Polacy i Ukraińcy w dwudziestoleciu międzywojennym (na przykładzie losów intelektualistów z rodzin polsko-ukraińskich)"

  • Wykład otwarty „Trudna miłość: Polacy i Ukraińcy w dwudziestoleciu międzywojennym (na przykładzie losów intelektualistów z rodzin polsko-ukraińskich)” odbędzie się 27.06.2023 r. w godz. 17:00-18:30, dostępny dla wszystkich online i na uczelni (ul. Dobra 55, 00-312 Warszawa). Po wykładzie otwartym odbędą się warsztaty w godzinach 18:45-20:15. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona (maksymalnie 40 osób), dlatego wymagana jest rejestracja. Osobom, które zarejestrują się na warsztaty o godzinie 18:45, zalecamy udział w wykładzie otwartym o godzinie 17:00 jako wprowadzenie do warsztatów (warsztaty i wykład są ze sobą powiązane).

Реєстрація на відкриту лекцію (Zapisy na wykład otwarty)

 Реєстрація на воркшоп-частину (Zapisy na warsztaty)Wybór grupy

Aby wziąć udział w drugiej części „Zamknięty wasztat dla zapisanej Grupy” w części stacjonarnej, należy zarejestrować się na platformie Szkoleniowej (link niżej ” PLATFORMA SZKOLENIOWA”).

Tylko osoby biorące udział w programie mogą uczestniczyć w części stacjonarnej warsztatu! Więcej informacji tutaj: https://ua.wne.uw.edu.pl/2022/12/18/uniwersytet-warszawski-dla-ukrainy-formularz-rejestracyjny