You are currently viewing Warsztaty dla dzieci i młodzieży

UW dla Ukrainy – zajęcia dla dzieci i młodzieży. Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w naszych kursach.

Nasz niepowtarzalny sposób na edukację opiera się na innowacyjnych metodach nauczania, koncentrujących się na rozwijaniu kreatywności, myślenia krytycznego i umiejętności przywództwa. Nasze kursy pozwalają dzieciom i młodym ludziom odkryć swój potencjał, rozwijać talenty oraz pasje.

Zespół naszych doświadczonych i życzliwych nauczycieli stwarza sprzyjającą i motywującą atmosferę dla uczestników. Naszym celem jest wspieranie każdego uczestnika naszego programu, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

Oferujemy różnorodne zajęcia z różnych dziedzin, takich jak sztuka i projektowanie, nauki ścisłe i technologie, literatura i języki, sport i aktywność fizyczna, aby zaspokoić różnorodne zainteresowania każdego ucznia. Dążymy do pomocy im w odkryciu ich prawdziwego powołania i przygotowaniu ich do udanej przyszłej kariery.

Jesteśmy dumni z naszych międzynarodowych powiązań i wymian, które pozwalają naszym uczniom zanurzyć się w różnych kulturach i poszerzyć swoje horyzonty. UW dla Ukrainy UA stwarza unikalne możliwości nauki i współpracy, co sprzyja rozwijaniu tolerancji i wzajemnego zrozumienia.

Dołącz do nas w 2023 roku i daj swoim dzieciom możliwość stania się najlepszą wersją siebie! Otwórz dla nich świat wiedzy, przyjaźni i radości nauki razem z UW dla Ukrainy.

Czekamy na Was na naszych pasjonujących i pouczających kursach, które pozostaną w pamięci na całe życie!

 
Dołącz do zabawy!
Zapraszamy serdecznie do rejestracji i do zobaczenia na zajęciach
 
 

Nowy grafik zajęć już wkrótce!