You are currently viewing Szkoła letnia 17-22.07.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w Letniej Szkole „Skills for the Future”, która odbędzie się w dniach 17-22 lipca 2023 roku. Z przyjemnością zapewniamy tę wyjątkową i inspirującą okazję dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia.

Letnia Szkoła ma na celu zapewnienie wsparcia i możliwości uczenia się migrantom z Ukrainy, którzy są nowi w nowym środowisku i chcą rozwijać swoje talenty i umiejętności. Będziemy oferować różnorodne zajęcia, warsztaty i spotkania, które przyczynią się do rozwoju i integracji społecznej.
Nasz zespół doświadczonych nauczycieli, mentorów i wolontariuszy zapewni wsparcie i wskazówki przez cały czas trwania Letniej Szkoły. Będziesz miał okazję nawiązać nowe znajomości, podzielić się doświadczeniami i nawiązać silne więzi z innymi uczestnikami i organizatorami.

Letnia Szkoła „Skills for the Future” odbędzie się w trybie offline przy ulicy Dobrej 55 w Warszawie.

Zapisy są dostępne dla uczestników programu przez platformę Moodle: https://szkolenia.wne.uw.edu.pl/course/view.php?id=410

Spotkania w środę, czwartek i piątek po południu są otwarte dla wszystkich.

Zajęcia prowadzone są w języku polskim, ukraińskim i angielskim. Organizatorzy nie zapewniają tłumaczenia.
Podczas Letniej Szkoły w godzinach od 13.00 do 19.00 dostępny będzie pokój dziecięcy i animator.
Mamy nadzieję, że dołączysz do naszej społeczności.
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.
Z niecierpliwością czekamy na spotkanie!

Podczas Letniej Szkoły w godzinach 13.00-19.00 dostępny będzie pokój dziecięcy i animator.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszej społeczności.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie!

Program skoły