You are currently viewing JAK BEZPIECZNIE WYNAJĄĆ MIESZKANIE?

JAK BEZPIECZNIE WYNAJĄĆ MIESZKANIE, DOM LUB LOKAL?

Jeśli kiedykolwiek czułeś się zagubiony/zagubiona w gąszczu wynajmu nieruchomości, to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Nasz kurs „Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie” został stworzony specjalnie po to, aby pomóc Ci zyskać pewność i wiedzę, której potrzebujesz.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś szukać mieszkania, ale byłeś zdezorientowany tym, na co zwrócić uwagę? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zrozumiesz, jakie kroki podjąć przy wynajmie mieszkania, domu czy lokalu. Dowiesz się, gdzie szukać ofert, jak weryfikować ich stan prawny i jakie cechy są kluczowe podczas oglądania nieruchomości.

Ale to nie wszystko! Nasz kurs to nie tylko teoria. Razem z nami stworzysz swój własny, spersonalizowany poradnik wynajmu nieruchomości. To będzie Twoja mapa, która poprowadzi Cię przez cały proces. A dodatkowo, nauczysz się konstruować zapisy umowy najmu, abyś mógł czuć się bezpieczny i pewny swojego wyboru.

Nie musisz znać się na prawie ani mieć doświadczenia w wynajmowaniu – to miejsce dla każdego, kto szuka wsparcia. Naszym celem jest, abyś mógł z łatwością znaleźć oferty, poznać procedury rynkowe i w pełni zrozumieć, co podpisujesz. Wyjdziesz z tego kursu ze zdolnością dokładnej oceny ofert, zdolnością prowadzenia skutecznych negocjacji i umiejętnością zawarcia poprawnej prawnie umowy.

Przyjdź do nas i odkryj, jak wynajmować nieruchomości bez stresu i niepewności. Z nami odkryjesz, że wynajem może być prostszy, niż myślisz!

👉Jak się zapisać?
Krok 1 – zapoznaj się z informacjami na stronie https://ua.wne.uw.edu.pl/ 
Krok 2 – wypełnij formularz https://www.wne.uw.edu.pl/…/uniwersytet-warszawski-dla…
(jeśli jeszcze nie wypełniałeś ankiety i nie podpisałeś Deklaracji uczestnictwa w programie). Po pozytywnym przejściu rekrutacji otrzymasz do podpisania „Deklarację uczestnictwa”.
Krok 3 – Wyślij podpisaną deklarację i zarejestruj się na kurs (instrukcje zostaną przesłane e-mailem po wykonaniu kroków 1 i 2).
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania pod linkiem – https://ua.wne.uw.edu.pl/faq/

 • Tytuł kursu: „JAK BEZPIECZNIE WYNAJĄĆ MIESZKANIE, DOM LUB LOKAL?”.
  Zajęcia w dniach: 22.08 (wtorek) w godz. 15:30-19:00
  💻 Kurs online
 • Więcej informacji pod numerem telefonu 22 55 49 132
 • Tytuł kursu: „JAK BEZPIECZNIE WYNAJĄĆ MIESZKANIE, DOM LUB LOKAL?”
  Zajęcia w dniach: 24.08 (czwartek) w godz. 15:30-19:00
  💻 Kurs online
 • Więcej informacji pod numerem telefonu 22 55 49 132