FAQ

Na stronie FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Aby wziąć udział w kursach należy  wypełnić zgłoszenie . W ciągu kilku dni od wypełnienia zgłoszenia otrzymają Państwo deklarację uczestnika oraz  instrukcję rejestracji na platformie szkoleniowej.
Wypełnij formularz udziału w kursach

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, czas wysłania deklaracji może się nieco wydłużyć. Jeśli będziemy mieli jakiekolwiek pytania dotyczące twojego zgłoszenia, zadzwonimy lub napiszemy do Ciebie.

Tak, większość kursów będzie odbywać się online ale zapraszamy również na kursy stacjonarne.

Jeśli wypełniłeś/aś formularz zgłoszeniowy, w ciągu kilku dni otrzymasz instrukcje dotyczące rejestracji na platformie szkoleniowej, gdzie będziesz mógł/mogła zapisać się bezpośrednio na interesujące Cię grupy.

Kursy stacjonarne odbywać się będą przy:
ul. Dobrej 55,
00-312,
w Warszawie
(w pobliżu stacji metra „Centrum Nauki Kopernik”, przystanku autobusowego „Biblioteka Uniwersytecka”)

Przesłany dokument bez podpisu nie jest podpisany profilem zaufanym. Proszę spróbować podpisać umowę ponownie. Na dokumencie powinno pojawić się coś w rodzaju pieczątki z twoim nazwiskiem.

Aby podpisać się za pomocą profilu zaufanego należy wejść w link: https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany , kliknij na „start”, wybierz podpisywanie dokumentów pdf, kliknij na „podpisz lub sprawdź dokument pdf”, przeciągnij wymagany dokument i podpisz go. Zweryfikuj czy wygenerowany dokument zawiera podpis.

Prosimy o przesłanie numeru PESEL lub imienia i nazwiska w języku polskim, abyśmy mogli sprawdzić je w systemie. Zapytanie prosimy wysłać na adres mailowy misjaua@wne.uw.edu.pl

Większość kursów będzie odbywać się online, ale w ofercie mamy również kursy stacjonarne. Jeśli chodzi o terminy i harmonogram, to zależy to od wybranego kursu i grupy. Więcej informacji o harmonogramie można znaleźć na naszej stronie internetowej : https://ua.wne.uw.edu.pl/category/kursy/  lub na platformie edukacyjnej po rejestracji. Pierwszy cykl kursów języka angielskiego i polskiego rozpoczyna się 9 stycznia i będzie trwał 30 godzin, mając miejsce raz lub dwa razy w tygodniu. Pozostałe kursy będą pojawiać się na stronie i platformie bliżej ich rozpoczęcia.

Kod uw2023 jest kodem dostępu tylko do strony rejestracji. Po zapisaniu się do grupy na stronie głównej pojawi się link do kursu oraz kod dostępu. Każdy kurs ma swój własny kod dostępu.

Jeśli jest problem z przesłaniem zdjęcia numeru PESEL, proszę spróbować wypełnić wniosek z komputera, jeśli to możliwe, lub skompresować zdjęcie do mniejszego rozmiaru.

Niestety nie jesteśmy w stanie dołączyć zdjęcia peselu do zgłoszenia. Prosimy o ponowne wypełnienie formularza wraz ze zdjęciem. Prosimy spróbować zmniejszyć załączane zdjęcie.

Jeden cykl kursu trwa 30 godzin wstępnych, zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, trwają około dwóch miesięcy. Później można zapisać się na kolejny cykl

Możesz zarejestrować się na wszystkie interesujące Cię kursy. Niektóre z nich zaczynają się szybko, ale po jednym cyklu będzie powtórka, inne zaczną się nieco później.

Rejestracja jest jedna na wszystkie kursy. Wypełniasz raz formularz, podpisujesz deklarację uczestnictwa i otrzymujesz dostęp do platformy edukacyjnej, gdzie możesz zapisać się na kursy.

Po zarejestrowaniu się na platformie edukacyjnej będziesz miał(a) do wyboru wiele grup. Istnieją zarówno grupy wieczorne, jak i poranne.

Podpisany przez Ciebie dokument musi być w formacie pdf. Proszę spróbować podpisać dokument ponownie. W tym celu należy rozpakować pliki z otrzymanego folderu zip i podpisać dokument w formacie PDF.

Można też podpisać deklarację osobiście, przesłać nam jej skan i zdjęcie paszportu mailem, a następnie oryginał deklaracji wysłać pocztą. Jeśli mieszkasz w Warszawie, możesz przyjść na:

ul. Dobrą 55, 00-312,
pok. 611
(pon.-pt. 09:00-16:00)
i podpisać osobiście.

Tak, oczywiście można zapisać się na inne kursy. Otrzymasz instrukcje dotyczące rejestracji na platformie edukacyjnej, gdzie możesz wybrać wszystkie interesujące Cię kursy.

Kursy będą pojawiać się na platformie stopniowo. Program trwa do końca października 2023 roku.

Prosimy wybrać inną przeglądarkę lub sprawdzić ustawienia dostępu dźwięku na stronie.