You are currently viewing UW dla Ukrainy Udział w Programie
UW dla Ukrainy Udział w Programie

Jak wziąć udział w programie” – informacja

Krok 1

Aby wziąć udział w programie „Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy”, należy wypełnić formularz (zgłoszenie rejestracyjne), który jest dostępny pod poniższym linkiem. W celu wypełnienia formularza należy kliknąć niebiesko żółty przycisk poniżej „FORMULARZ”. Na stronie formularza należy wypełnić puste pola swoimi danymi oraz wskazać moduły szkoleniowe, którymi są Państwo zainteresowani. W przypadku wypełniania formularza dla dziecka, formularz wypełnia się w imieniu dziecka i dodaje zdjęcie numeru PESEL dziecka. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt (dane kontaktowe znajdują się w menu „Kontakt”). Dane prosimy podawać wyłącznie w języku polskim. Prosimy koniecznie o podawanie indywidualnych adresów mailowych.

Krok 2

Po pomyślnym wypełnieniu formularza otrzymają państwo maila z informacją o tym, iż sprawdzamy Państwa dane i miejsca w wybranych kursach. Weryfikacja danych może potrwać do KILKU dni roboczych. W przypadku gdy nie otrzymali Państwo drugiego maila potwierdzającego udział w programie, prosimy o kontakt (dane kontaktowe znajdują się w menu „Kontakt”). 

Krok 3

Otrzymali Państwo wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi podpisania deklaracji uczestnictwa w projekcie „Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy”. W przypadku uczestników niepełnoletnich DEKLARACJĘ podpisuje rodzic/opiekun prawny. Przy wysyłaniu podpisanej deklaracji prosimy obowiązkowo załączyć załącznik „Powiadomienie o nadaniu PESEL UKR„. Prosimy koniecznie sprawdzać pocztę spam – tam często trafiają maile z załącznikami zip. Jeśli nie mają państwo możliwości podpisania deklaracji uczestnictwa drogą elektroniczną, zapraszamy w godzinach (9:00 – 17:00) do nas na ul. Dobra 55, Warszawa, 00-313 (Metro Centrum Nauki Kopernik). Istnieje możliwość wydrukowania i podpisania deklaracji na miejscu. Mapa jest poniżej.

Krok 4

Po dostarczeniu do organizatorów podpisanej deklaracji wraz z załącznikiem PESEL UKR otrzymają Państwo wiadomość e-mail ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi uczestnictwa w naszych kursach. Instrukcja będzie zawierać informację jak zarejestrować się na platformie szkoleniowej. UWAGA podczas rejestracji NALEŻY wykonywać wszystko zgodnie z opisem w instrukcji. Po rejestracji na platformie szkoleniowej będą Państwo mieli możliwość wyboru godziny grupy, gdy zajęcia odbywają się online lub stacjonarnie – wyboru dokonują Państwo wyłącznie na platformie szkoleniowej.

Zajęcia stacjonarne odbywają się przy ul. Dobra 55, Warszawa, 00-313 (Metro Centrum Nauki Kopernik). Mapa jest poniżej.

Jeśli masz jakieś pytania, sprawdź czy na Twoje pytanie jest odpowiedź poniżej! Jeśli nie znalazłeś tam odpowiedzi, zapraszamy do Kontaktu!

(Dane kontaktowe znajdują się w menu „Kontakt”)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Z poważaniem,

Organizatorzy